ניווט להעצמה אישית

הדימוי העצמי שלנו מתחיל להתערער. מאבדים את הביטחון העצמי.

אנחנו מרגישים לעיתים ש"הדברים לא עובדים כמו שצריך".

שאלות של זהות אישית, מקצועית או מינית מציפות אותנו.

המפגש עם הסביבה מעלה חוויות של ערך עצמי נמוך, אי נוחות רגשית או אפילו חוסר אונים.

אם אתם מרגישים ככה (או משהו דומה לכך) זה הזמן להתחיל תהליך ממוקד ופרקטי שיסייע לכם בעיצוב הדרגתי ובגיבוש מחודש הן של התפישות והן של החוויות הרגשיות. אלה יעלו במפגש באופן שידמה קרוב ככל הניתן תהליכים מהמעגלים החברתיים, המשפחתיים והתעסוקתיים שלכם.

המפגש המשותף שלנו מיועד להעצמה אישית שלך באמצעות ללמידה על העולם הרגשי הפנימי ולהבהרה של דפוסי ההתנהגות ותפישות עולמך. הטיפול ממוקד ומטרתו לסייע לך ללמוד על הבחירות שלך, להקנות לך כלים וכישורי חיים להתמודדות יעילה יותר וכך ולאפשר לך גמישות (שינוי) בתפקוד ובהתנהגות.

אני אהיה עבורך מנוף להיחלצות מאותן 'תקיעויות' ואסייע לך לדלג מעל 'המשוכות'. נעבוד על שיפור המודעות, על חיזוק הערך העצמי והביטחון העצמי, נבהיר ציפיות וכן נטייב את תהליך קבלת ההחלטות – כל אלה יסייעו בטיפוח החוסן הנפשי שלך.

המפגש בינינו מבוסס על גישת הפסיכותרפיה הממוקדת ועל אימון מנטלי מבוסס מיינדפולנס (קשיבות)  ובנוסף מיישם את מודל ECS שפיתחתי. גישות אלה יחדיו ממקדים את תשומת הלב בפיתוח של יכולות קוגניטיביות ורגשיות משופרות. במהלך המפגשים יתאפשר לך ולי לזהות את המשאבים אשר עומדים לרשותך, לחזק ולהעצים אותם ומאידך, לסמן עבורך את "אזורי העיוורון" ואת 'המשוכות' בדרך, תוך שיתוף מלא באמצעים ובמשאבים הנדרשים. מדובר בדיאלוג מצמיח, כאשר אני נדרש לאקטיביות יחסית, ליכולת המשגה מהירה ולרוב אינטנסיבית, אולם תמיד בסביבה שבה ניתן להתלבט, להתנסות רעיונית, לתת ביטוי לדילמות, לטעות, לגלות פנים יצירתיות ובו בזמן לפתח את חוש הביקורתיות.

סגור לתגובות.