משברים בקריירה

מרגישים תקועים, מתוסכלים ולא מצליחים לפרוץ מעגל?

מתמודדים עם פיטורים כואבים? הקריירה מזגזגת?

משבר עמוק בעבודה ומרגישים שהייאוש משתלט עליכם?

מסתובבים עם תחושת חוסר בטחון עצמי וערך עצמי נמוכים?

זהו, הגיע הזמן לפרוץ קדימה….

את/ה האדם המקצועי/ת ביותר בצוות אבל מאז שהתמנית לניהול אינך מצליח/ה להזיז כפי שעשית בעבר….החלטת לעבור מתפקיד ניהולי לתפקיד ייעוצי (או ההיפך) אך אינך מצליח/ה לממש את עצמך בקריירה החדשה…..נתקעת ב"תקרת הזכוכית" המפורסמת – מכה כואבת למימוש העצמי שלך…..חש כאב עמוק לאחר שפוטרת….

הטיפול בתחומים כגון אלה של עולם העבודה מיועד לך ולכל אלה המצויים בשלבים שונים של התפתחות הקריירה שלהם ומחפשים להתחדש, להחליף משרה, לשנות כיוון תעסוקתי, להתקדם בתפקיד, להתגבר על משבר תעסוקתי או אבטלה כואבת.

מפגשי הייעוץ והאימון יאפשרו לך לאתר את גרעין הקושי והכאב הפנימי תוך איתור של מוקדי העוצמה האישיים בדגש על מזעור הקשיים.

הטיפול והייעוץ ממוקדים בשינוי של הגישה המקצועית או הניהולית והתאמתם לתפקידים הנחשקים על ידך בעתיד. נעבוד ביחד על הרגלי ההתנהגות והתיפקוד שלך כבסיס לגיבוש מערך תואם, אולם (בשונה מאימון) ניגע גם בהיסטוריה התעסוקתית והניהולית שלך וננסה להבין ביחד את הבחירות שנעשו על ידך בהקשר זה.

בתהליך העבודה בינינו אנו נוגעים גם בחיי הנפש ומנסים לסמן "אזורים" רגשיים נוספים המשפיעים על הרגלי התיפקוד וההתנהגות. במפגשים אלה אנו מתבוננים יחד באופנים שבהם אתה מתחבט בחיי היומיום, בוחר להתמודד עם דילמות, משברים ועם מצבי חיים שונים ולומד מה הם הביטויים של הדפוס שגורמים לך תחושת 'תקיעות'.

במהלך המפגשים נלמד להכיר גם את הפרדיגמות ואת הנחות היסוד שלך על מנת לזהות מגוון אפשרויות לשינוי של התפישות, ההתנהגויות והעולם הרגשי. כל אלה חיוניים לקידום האישי, לחוסן ולעוצמה האישיים שלך – ובסופו של דבר לבחירת קריירה משמעותית על ידך עם חוויה של הצלחה.

סגור לתגובות.