איך אני עובד

אני מאמין באנשים שמוכנים לפרוץ את גבולותיהם האישיים ולהתפתח במעגלי העבודה, הקריירה, המשפחה והחברה שלהם.

האופן שבו אנו מביאים את עצמנו לעולם העבודה והקריירה משקף במידה רבה את דפוסי ההתנהלות שלנו "באזורי חיים" אחרים כגון: במערכת המשפחתית, הזוגית וכהורים.

המפגש בינינו יהיה בגישה של 'פתרון בעיות' והשגת שינויים משמעותיים בהתמודדות עם משברים (אישיים וארגוניים), פיטורים כואבים, כשלון, זהות מקצועית, דימוי וערך עצמי נמוכים, ביטחון עצמי, חרדות, נוקשות תיפקודית, שחיקה ועוד. הטיפול מבוסס על גישת הפסיכותרפיה הדינמית הממוקדת ומתוך כך נוגע בתיפקוד הנוכחי שלך, בהחלטות שעליך להחליט ובפעולות שעליך לבצע.

אהיה בשבילך מנוף לשינוי, תוך הקניית כלים להעלאת תחושת המסוגלות, העצמה אישית ופיתוח כישורי ניהול, מנהיגות וכישורי חיים בכלל.

הניווט כ"מסע" התפתחותי ספיראלי

הטיפול הממוקד מתקדם כתהליך של ניווט. במהלך המפגשים בינינו נצא ל"מסע" משותף לאחר הליך של אבחון לאיתור המיקום ב"מרחב הקוגניטיבי והרגשי" הנתון. לאחר מכן, נגדיר ביחד את מאפייני "הנתיב" האפשרי והרצוי (המוקד), נסמן את "גבולות הגזרה", ונצעד בנתיב בטוח להשגת היעד.

מהלך המסלול על פי מודל ECS מאופיין בהתפתחות הדרגתית גדלה והולכת המתווה נתיב ספיראלי. ככזה, יאפשר הנתיב התבוננות בנקודות ציון מזוויות ראייה שונות ומפרספקטיבה של זמן ותחומי חיים שונים.

במהלך הניווט נבחן את הנחות היסוד, את המטרות והיעדים ונסמן את "אבני הדרך". אלה תכלולנה, בין השאר, התמודדות עם שינוי הפרדיגמה, תמיכה רגשית וניהול לחצים, מיומנויות ניהול זמן, חיזוק הביטחון העצמי, כישורי חיים ועוד.

אדאג לערוך 'עצירות ביניים' במהלך המסלול. אלה ינוצלו לטובת היכרות מעמיקה עם "אבני הדרך", תוך העצמה ופיתוח יכולות וכישורים מנטאליים ורגשיים רלבנטיים.

אדאג גם לספק את הצרכים הייחודיים שלך בהתאם ל"גבולות הגזרה" שסומנו ולשינויים המתבקשים על מנת להשיג את המטרות והיעדים שנקבעו וכמקפצה להמשך ההתקדמות בנתיב.

סגור לתגובות.